Nowy początek
Ten blog jest pewnego rodzaju blogiem widmo. Od wielu miesięcy istnieje, stoi pusty, niespodziewanie pojawiają się na nim wpisy i potem nagle znikają. Nikt na niego nie wchodzi, włącznie z autorką. Chciałabym to zmienić.
Chciałabym, żeby z bloga- widmo stał się miejscem, które warto odwiedzać.
No dobrze, ale zacznę od pytania: im ja w ogóle jestem?
Jestem Tosia, bookstagramowicze mogą kojarzyć mnie z konta @czytajaca_wszystko. Kocham książki, czytam je, fotografuję i recenzuję na insta. Tylko, że ostatnio instagram przestał mi wystarczać i postanowiłam osiągnąć coś poważniejszego- zostanę blogerką! - postanowiłam.
A tak po prostu- mam dużo pomysłów na tematyczne wpisy, które moim skromnym zdaniem, mogą być interesujące, a na bookstagramie nie ma opcji, by coś takiego opublikować.
Oczywiście, pojawią się tu też recenzje. I zdjęcia. Dużo zdjęć.
Spisuję pomysły i biorę się do pracy. Mam nadzieję, że efekty was zadowolą.
Stay tuned, książkocholicy! Miłego dnia!
Chciałabym, żeby z bloga- widmo stał się miejscem, które warto odwiedzać.
No dobrze, ale zacznę od pytania: im ja w ogóle jestem?
Jestem Tosia, bookstagramowicze mogą kojarzyć mnie z konta @czytajaca_wszystko. Kocham książki, czytam je, fotografuję i recenzuję na insta. Tylko, że ostatnio instagram przestał mi wystarczać i postanowiłam osiągnąć coś poważniejszego- zostanę blogerką! - postanowiłam.
A tak po prostu- mam dużo pomysłów na tematyczne wpisy, które moim skromnym zdaniem, mogą być interesujące, a na bookstagramie nie ma opcji, by coś takiego opublikować.
Oczywiście, pojawią się tu też recenzje. I zdjęcia. Dużo zdjęć.
Spisuję pomysły i biorę się do pracy. Mam nadzieję, że efekty was zadowolą.
Stay tuned, książkocholicy! Miłego dnia!


Komentarze
Prześlij komentarz